Náhradní díly STIHL, Husqvarna, HONDA a další.  

O nás

Jmenuji se Jan Grombíř a jsem prodejce a servis firmy STIHL. Neprovádím jen prodej, ale také servis ke všemu prodávanému zboží. S dlouholetými zkušenostmi, vám dokáži nabídnout individuální přístup, odborné znalosti o výrobcích, jejich praktické předvedení a následný záruční či pozáruční servis. Můj obchod provozuji na Sušilově ulici 1417/7, v Hodoníně. Na trhu s tímto sortimentem působím již více než 15 let.

Prodejna má široký výběr zboží, koupit zde můžete sortiment STIHL určený jak pro hobby uživatele, tak i pro profesionály. Široká nabídka - motorové a elektrické pily, travní sekačky, křovinořezy, drtiče a štěpkovače, štípače dřeva, foukače na listí a mnoho dalších výrobků. Celkový servis by nebyl celý, pokud by nebyl zajištěn rovněž prodej náhradních dílů a příslušenství.    

Zajišťuji přímý prodej s individuálním přístupem k zákazníkovi. Na základě potřeby a zájmu zákazníka pomůžeme při výběru toho správného výrobku. Poradíme k čemu je určen ten, který výrobek a jak jej použít aby splnil Vaše požadavky a potřeby. Mnoho zboží máme na skladě ihned k odběru. Zboží, které na skladě není, dokáži dodat během několika málo dní. Předvedení zboží a ukázka jak s ním pracovat je u mne samozřejmostí.